LV EN RU
Western Union naudas pārvedumi – tā ir iespēja tikai dažu minūšu laikā saņemt finansiālu atbalstu no saviem tuvajiem vai arī sniegt to viņiem!

Western Union pakalpojumi ir pieejami gandrīz visā pasaulē, tāpēc naudas saņemšana un nosūtīšana ir ātra, ērta un uzticama. Neatkarīgi no kuras valsts tiek sūtīta nauda, saņēmējam tā ir pieejama jau dažu minūšu laikā pēc naudas pārveduma nosūtīšanas*!

Lielākā daļa Western Union pārstāvju Western Union pakalpojumus piedāvā valsts nacionālajā valūtā un ASV dolāros. Tāpēc arī pie mums – A. Čaka ielā 37, RīgāWestern Union naudas pārvedumus nosūtīt vai saņemt varēsiet gan eiro, gan ASV dolāros!
 
*jāņem vērā Western Union pārstāvju klientu apkalpošanas vietu darba laiks attiecīgajā valstī un atšķirības laika joslās

Western Union
naudas pārvedumi ir neaizstājami:
  • ja nepieciešams sniegt finansiālu atbalstu Jums tuviem cilvēkiem
  • ārkārtas gadījumos, kad Jūs vai kāds Jums tuvs cilvēks palicis bez naudas līdzekļiem ārvalstīs (nav iespējams veikt norēķinus ar maksājumu karti, nozaudēts vai nozagts naudas maks, neplānoti pirkumi vai citi neparedzēti izdevumi u.tml.)
  • kad vēlaties iepriecināt kādu, kurš Jums ir patiesi dārgs
Western Union pakalpojumu priekšrocības

Ātri!
Pateicoties globālai tīkla sistēmai, kas tiek izmantota naudas pārvedumu nosūtīšanai, sūtītā naudas summa saņēmējam pieejama jau pēc dažām minūtēm, neatkarīgi no tā, kurā pasaules valstī saņēmējs atrodas*.

*jāņem vērā Western Union pārstāvju klientu apkalpošanas vietu darba laiks attiecīgajā valstī un atšķirības laika joslās

Uzticami!
Western Union saviem klientiem piedāvā starptautiskus naudas pārskaitījumus jau vairāk kā 135 gadus. Pakalpojumu sniegšana tiek nodrošināta, ievērojot valsts, kurā pakalpojumi tiek sniegti, normatīvo aktu prasības. Miljoniem cilvēku visā pasaulē nosūta un saņem naudu, izmantojot Western Union pakalpojumus.

Ērti!
Lai nosūtītu vai saņemtu naudu, Jums tikai jānosauc darbiniekam naudas pārveduma nosūtīšanai vai saņemšanai nepieciešamā informācija. Nosūtīt vai saņemt naudu var vairāk kā 200 valstīs un teritorijās jebkurā no vairāk kā 500 000 Western Union klientu apkalpošanas vietām visā pasaulē.

Nāciet! Mēs nodrošināsim Jums iespēju nosūtīt vai saņemt naudu bez liekas laika tērēšanas, nestāvot garās rindās. Nosūtīt vai saņemt naudu pie mums varēsiet kā eiro, tā ASV dolāros. Mūsu darbinieki ar savu pieredzi un ieinteresēto attieksmi palīdzēs Jums gan saņemt, gan nosūtīt naudu iespējami īsākā laikā.